تبدیل پایان نامه به کتاب امتیازی برای رزومه علمی

Instagram

 

امتیاز علمی تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان ‌نامه به کتاب و چاپ کتاب یکی از راهکارهای موثر در تقویت رزومه علمی برای ارائه در مصاحبه  دکتری محسوب می شود و از آنجا که چاپ کتاب و داشتن رزمه علمی موفق برای ورود به مقطع دکتری و موفقیت در مصاحبه علمی آن یکی از دغدغه های هر متقاضی ورود به مقطع دکتراست، لازم است مواردی را در مورد تبدیل پایان نامه به کتاب بازگو نماییم.(برای دیدن نمونه رزومه های علمی به اینجا بروید )

آیا شما جزو آن دسته افرادی هستید که با تلاش توانسته اند آزمون دکتری را با موفقیت پشت سر بگذارند و اکنون برای ورود به این مقطع باید ازمرحله مصاحبه علمی آن سربلند بیرون بیایند تا موفقیت تحصیلی خود را تحقق یافته بدانند؟ اگر در آزمون دکتری قبول شده ‌اید و تنها مرحله مصاحبه آن را پیش رو دارید، باید بگوییم که دغدغه شما را در این مقطع حساس آموزشی می دانیم.

داشتن یک رزومه علمی پربار و شایسته بدون شک دغدغه تمامی متقاضیان ورود به  مقطع دکتراست و یکی از امتیازهای برجسته موجود در این رزومه که می تواند شما را به هدفتان نزدیک و نزدیک تر کند چاپ کتاب و ارائه شواهد چاپ کتاب در رزومه علمی است.

در یک مصاحبه علمی امتیاز چاپ کتاب به مراتب از امتیاز چاپ مقاله بیشتر است. بسیاری از رزومه های علمی ارائه شده در مصاحبه دکتری فاقد امتیاز علمی چاپ کتاب است و این به نوبه خود  ضعف بزرگی برای یک رزومه علمی جهت ارائه در مصاحبه دکتری محسوب می شود.

اما این دغدغه قابل حل است. کافی است دانشجو به تبدیل پایان نامه به کتاب فکر کند و این امتیاز را به رزومه خود اضافه کند. تبدیل پایان نامه به کتاب یکی از راه های دستیابی به امتیاز چاپ کتاب در یک رزومه علمی ارزشمند و قابل دفاع است. با تبدیل پایان نامه به کتاب و کسب امتیاز چاپ کتاب، دانشجو می تواند با اعتماد به نفس  بیشتری در مصاحبه علمی مقطع دکتری حاضر شود و با ارائه رزمه علمی خود و نیز کتاب چاپ شده اش موفقیت در قبولی این مرحله از مقطع تحصیلی را به دست آورد.

بسیاری از دانشجویان پس از گرفتن مدرک کارشناسی ارشد و دفاع از پایان نامه خود، کار خود را تمام شده می پندارند و پایان نامه را فراموش می کنند. در کتابخانه دانشگاه ها با پایان نامه های زیادی رو به رو می شویم که دانشجو بعد از دفاع کار خود را تمام شده پنداشته و پایان نامه خود را به حال خود رها کرده است اما باید گفت که نوشتن پایان نامه تنها گام اول است و کسانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارند، پس از دفاع کردن از پایان نامه خود، کارشان با این تحقیق علمی تمام نشده است بلکه یک گام دیگر برای استفاده بهینه از این تلاش علمی خود دارند. با تبدیل پایان نامه به کتاب به راحتی می توانید موقعیت خود را برای ورود به مقطع دکتری تثبیت نمایید. تبدیل پایان نامه به کتاب یکی از راحت ترین راه های کسب امتیاز در مصاحبه دکتری است؛ چرا که دانشجو با نوشتن پایان نامه سختی و زحمت آن را متحمل شده و آن را به سرانجام رسانده است و حال می تواند در زمانی کوتاه با هزینه ای اندک با تبدیل پایان نامه به کتاب و سپس اقدام به چاپ کتاب نتیجه اصلی زحمت خود را ببینند.

بسیاری از دانشجویان به علت عدم آگاهی از چگونگی تبدیل پایان نامه به کتاب و نیز عدم شناخت در مورد امکان تبدیل پایان نامه به کتاب این کار را غیر ممکن تصور می نمایند و حتی به  تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب نیز فکر نمی کنند؛ اما این مساله راه حلی ساده دارد و دانشجویانی که درصدد تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب و ارتقای رزومه علمی خود هستند تنها کافی است با کارشناسان مجرب ما در زمینه تبدیل پایان نامه به کتاب تماس بگیرید و با راهنمایی آنها تصمیم خود برای تبدیل پایان نامه به کتاب را محقق سازید.(برای آشنایی با چاپ کتاب به اینجا مراجعه نمایید)

پس بهتر است هم اکنون تصمیم خود را عملی سازید و پیش از زمان آزمون دکتری برای تبدیل پایان نامه به کتاب اقدام نمایید. بدون شک اقدام به چنین کاری نیازمند استفاده از کارشناسانی با تجربه است. کارشناسانی که تمام ریزه کاری ها و دقایق تبدیل پایان‌نامه به کتاب و چاپ کتاب را طی سالها فعالیت می دانند و می توانند شما را در تبدیل پایان نامه به کتاب یاری نمایند.

گاه در فرایند تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب، یک پایان نامه قابلیت آن را دارد که از نظر موضوع و محتوایی به دو کتاب تبدیل شود. این مهم بعد از مطالعه پایان نامه توسط کارشناس این حوزه قابل شناخت است. نکته ای که  نشان می دهد تبدیل پایان نامه به کتاب نه کار ساده بلکه کاری تخصصی است. تخصصی که تنها از عهده کارشناسی برمی آید که با تسلط بر موضوع پایان نامه و صرف وقت و زمان برای مطالعه کامل آن به این توانایی دست یافته و ما آن را کارشناس تبدیل پایان نامه به کتاب می دانیم. کارشناسانی که تمام زوایا و دقایق و نکات تبدیل پایان نامه به کتاب را طی سالها فعالیت فراگرفته اند و به راحتی می توانند در زمینه چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب دانشجویان را راهنمایی نمایند.

دپارتمان کتابان متشکل از یک تیم کاملاً حرفه ای و  با برخورداری از نیروهای کارشناس مجرب و متخصص در زمینه تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب همواره در کنار شما هستند تا برای تصمیم تبدیل پایان نامه به کتاب، شما را راهنمایی نمایند و تمام نکات مهم و تجربیات خود در تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب را به شما انتقال دهند. اگر چنانچه به تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب و ارتقای رزومه علمی خود می اندیشید به صورت رایگان می توانید از مشاورۀ این متخصصان تبدیل پایان نامه به کتاب بهره مند شوید و تجربیات و راهنمایی آنها در زمینه تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب را در کنار خود داشته باشید. تنها کافی است با مشاوران تبدیل پایان نامه به کتاب دپارتمان کتابان از طریق شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید و نتیجه فعالیت علمی چند ساله خود را با چاپ کتاب ماندگار نمایید.